កូនជ្រូក

  • FC Fiber Optical Pigtail

    អេហ្វភីហ្វាយប៊ឺតអុបទិក

    pigtails អុបទិកផ្តល់នូវវិធីលឿនដើម្បីធ្វើឱ្យឧបករណ៍ទំនាក់ទំនងនៅក្នុងវាល។ ពួកវាត្រូវបានរចនាផលិតនិងសាកល្បងយោងទៅតាមពិធីសារនិងការអនុវត្តដែលកំណត់ដោយស្តង់ដារឧស្សាហកម្មដែលនឹងបំពេញតាមលក្ខណៈបច្ចេកទេសនិងការអនុវត្តតឹងរ៉ឹងបំផុតរបស់អ្នក។ លក្ខណៈពិសេស ១. ផលិតផលនេះបានយកមកុដសេរ៉ាមិចដែលនាំចូលនិងនាំចូលខ្សែកាបអុបទិកដែលមានគុណភាពខ្ពស់។ ២. ណែនាំបច្ចេកវិទ្យាកិននិងគ្រឿងម៉ាស៊ីនកិនជឿនលឿនរបស់បរទេសដើម្បីធានាបាននូវការបង្វែរការប្រាក់សំណូក ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    អិលហ្វាយអុបទិក pigtail

    pigtails អុបទិកផ្តល់នូវវិធីលឿនដើម្បីធ្វើឱ្យឧបករណ៍ទំនាក់ទំនងនៅក្នុងវាល។ ពួកវាត្រូវបានរចនាផលិតនិងសាកល្បងយោងទៅតាមពិធីសារនិងការអនុវត្តដែលកំណត់ដោយស្តង់ដារឧស្សាហកម្មដែលនឹងបំពេញតាមលក្ខណៈបច្ចេកទេសនិងការអនុវត្តតឹងរ៉ឹងបំផុតរបស់អ្នក។ ឧបករណ៍ភ្ជាប់បញ្ជាក់ឧបករណ៍ភ្ជាប់ LC ប្រភេទ B Unterminated Fiber Fiber 9 / 125μmប្រភេទខ្សែកាបប្រភេទខ្សែសាមញ្ញប៉ូឡូញ APC ខ្សែក្រវាត់ ០.៩ មីល្លីម៉ែត្រសម្ភារៈខ្សែព៌ណ PVC អាវធំពណ៌លឿងរលកប្រវែង ១៣១០nm / ១៥៥០nm ធន់> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    អេហ្វភីហ្វាយប៊ឺតអុបទិក

    pigtails អុបទិកផ្តល់នូវវិធីលឿនដើម្បីធ្វើឱ្យឧបករណ៍ទំនាក់ទំនងនៅក្នុងវាល។ ពួកវាត្រូវបានរចនាផលិតនិងសាកល្បងយោងទៅតាមពិធីសារនិងការអនុវត្តដែលកំណត់ដោយស្តង់ដារឧស្សាហកម្មដែលនឹងបំពេញតាមលក្ខណៈបច្ចេកទេសនិងការអនុវត្តតឹងរ៉ឹងបំផុតរបស់អ្នក។ ឧបករណ៍ភ្ជាប់បញ្ជាក់ប្រភេទអេឡិចត្រូនិកប្រភេទ FC ប៉ូឡូញប្រភេទ UPC / APC Fiber Fiber OS2 9 / 125μmរលកពន្លឺ 1310 / 1550nm ចំនួនជាតិសរសៃងាយៗជាតិសរសៃថ្នាក់ទី G.652.D / G.657.A1 ការបាត់បង់ការបញ្ចូល≤0.3dBការបាត់បង់ត្រឡប់មកវិញUPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...